شرکت توسعهسازان رادکیش با شماره ثبت ۱۲۳۴۲ تاسیس گردیده است. فعالیت این شرکت، از طیف گسترده‌ای تشکیل شده است.

  این شرکت با حمایت از تولید ملی و با تمرکز بر روی شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از پتانسیل قوی جوانان و مهندسین ایرانی توانسته است محصولاتی کم نظیر و درخور ارائه به بازارهای جهانی ارائه نماید. همچنین همواره کوشیده تا بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری، تجاری سازی و توسعه اقتصادی محصولات کاملا ایرانی ایجاد نماید. این شرکت سعی دارد، از طریق طراحی ساز و کارهای لازم، زمینه ساز تحقق اهداف بلند مدت خود در راستای برنامه مقاوم سازی اقتصاد ملی و عینیت بخشی به فرامین مقام معظم رهبری شود.

  شرکت توسعه سازان رادکیش از سویی دیگر توانسته در مدتی کمتر از ۱ دهه شاهد رشد و توسعه بی‌نظیری شود.  این مسئله باعث شده تا به عنوان یکی از موفق‌ترین و پرسودترین کارآفرینان در ایران مطرح گردد.

  شایان توجه است این شرکت آماده‌ی همکاری در زمینه مشاوره، آموزش و معرفی به بازار کار و معرفی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری و دیگر نهادها خواهد بود. تا کنون متقاضیان زیادی اعم ازپژوهشگران و اساتید، دانشجویان، شرکت‌ها، مخترعین و واحد‌های فناور برای همکاری در تجاری‌سازی و یا بازاریابی محصولات خود با این شرکت اعلام همکاری نموده‌اند.

  حوزه های کاری

  انجام کلیه امور ساختمانی، طراحی، نظارت، اجرا ساخت و ساز، تخریب و نوسازی و هوشمندسازی کلیه واحدهای مسکونی، اداری، تجاری به صورت مدیریتی و پیمان مدیریتی، واردات و صادرات، خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز و انجام امور گمرکی و ترخیص کالا و گشایش LC و اخذ وام و تسهیلات ارزی و ریالی از بانک‌های داخل و خارج از کشور، شرکت در کلیه مناقصه‌ها و مزایده‌های دولتی و خصوصی و شرکت در نمایشگاه‌های داخل و خارج از کشور ، خرید و فروش و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و …

  اهداف شرکت

  • افزایش سهم بازار داخلی از طریق نفوذ در بازار و توسعه سبد محصولات شرکت
  • ورود به بازارهای صادراتی با تمرکز بر کشورهای همسایه
  • افزایش بهره‌وری و کار و سرمایه
  • تمرکز بر مدیریت ریسک
  • توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری