شرکت توسعهسازان رادکیش با شماره ثبت ۱۲۳۴۲ به عنوان یک شرکت هلدینگ تاسیس گردیده است. فعالیت این شرکت، از طیف گسترده‌ای تشکیل شده است که حضور در صنایع     ؟؟؟؟          تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های این شرکت می‌باشد.

  این شرکت با حمایت از تولید ملی و با تمرکز بر روی شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از پتانسیل قوی جوانان و مهندسین ایرانی توانسته است محصولاتی کم نظیر و درخور ارائه به بازارهای جهانی ارائه نماید. همچنین همواره کوشیده تا بستر مناسبی را برای سرمایه گذاری، تجاری سازی و توسعه اقتصادی محصولات کاملا ایرانی ایجاد نماید. این شرکت سعی دارد، از طریق طراحی ساز و کارهای لازم، زمینه ساز تحقق اهداف بلند مدت خود در راستای برنامه مقاوم سازی اقتصاد ملی و عینیت بخشی به فرامین مقام معظم رهبری شود.

  شرکت توسعه سازان رادکیش از سویی دیگر توانسته در مدتی کمتر از ۱ دهه شاهد رشد و توسعه بی‌نظیری شود.  این مسئله باعث شده تا به عنوان یکی از موفق‌ترین و پرسودترین کارآفرینان در ایران مطرح گردد.

  شایان توجه است این شرکت آماده‌ی همکاری در زمینه مشاوره، آموزش و معرفی به بازار کار و معرفی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری و دیگر نهادها خواهد بود. تا کنون متقاضیان زیادی اعم ازپژوهشگران و اساتید، دانشجویان، شرکت‌ها، مخترعین و واحد‌های فناور برای همکاری در تجاری‌سازی و یا بازاریابی محصولات خود با این شرکت اعلام همکاری نموده‌اند.

  حوزه های کاری

  انجام کلیه امور ساختمانی، طراحی، نظارت، اجرا ساخت و ساز، تخریب و نوسازی و هوشمندسازی کلیه واحدهای مسکونی، اداری، تجاری به صورت مدیریتی و پیمان مدیریتی، واردات و صادرات، خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز و انجام امور گمرکی و ترخیص کالا و گشایش LC و اخذ وام و تسهیلات ارزی و ریالی از بانک‌های داخل و خارج از کشور، شرکت در کلیه مناقصه‌ها و مزایده‌های دولتی و خصوصی و شرکت در نمایشگاه‌های داخل و خارج از کشور ، خرید و فروش و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و …

  اهداف شرکت

  • افزایش سهم بازار داخلی از طریق نفوذ در بازار و توسعه سبد محصولات شرکت
  • ورود به بازارهای صادراتی با تمرکز بر کشورهای همسایه
  • افزایش بهره‌وری و کار و سرمایه
  • تمرکز بر مدیریت ریسک
  • توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری